ANA SAYFA           BAŞSAVCILIK           MAHKEMELER           İZMİR ADLİYE REHBERİ         NÖBET LİSTESİ  
 

 

 

T.C.
İZMİR ADLÎ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

2017 Yılı Ceza Mahkemeleri ve Tercüman Bilirkişi Başvuruları ve
2017 Yılı Hukuk, Ceza ve Tercüman Bilirkişilik için Yemin Edeceklere İlişkin Duyuru

İzmir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu tarafından düzenlenen Ceza Mahkemeleri ve Tercüman Bilirkişi listelerine yapılan başvuruların sonucunda kabul ve ret listeleri yayınlanmıştır.

ÖNEMLİ! YEMİN TARİHLERİ 12 VE 14 ARALIK OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR. BU NEDENLE BAŞVURUSU KABUL EDİLEN BİLİRKİŞİLERİN, AD SOYADININ YANINDA YER ALAN TARİH VE SAATTEN 30 DAKİKA ÖNCE İZMİR ADLİYESİ SOSYAL TESİSLERİ KONFERANS SALONUNDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR!

Önemli! 2017 Yılı İzmir Hukuk Mahkemeleri Bilirkişi Listeleri, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi tarafından düzenlenmiş olup, yemin işlemleri Komisyonumuz tarafından yaptırılacağından dolayı, 2017 Yılı İzmir Hukuk Mahkemeleri Bilirkişi Listelerine başvuruları kabul edilip yemin etmesi gereken bilirkişilerin, aşağıda yayınlanan Hukuk Mahkemeleri Yemin Listesinden isim ve soyisimlerini kontrol edip, listede isimlerinin yanlarında yer alan tarih ve saatten 30 DAKİKA ÖNCE yemin etmek üzere İzmir Adliyesi Sosyal Tesisleri Konferans Salonunda hazır olmaları gerekmektedir.

İzmir Bölge Adliye Mahkemesinin Düzenlediği 2017 Yılı Hukuk Mahkemeleri Kabul Edilenlerin Listesi için tıklayınız.

2017 Yılı Hukuk Mahkemeleri Bilirkişi Listeleri için yemin edeceklerin listesine bağlantı aşağıda "Yemine Geleceklerin Listeleri" kısmında yayınlanmıştır.


Kabul Edilenler Listesi

Red Kararları

Red Listeleri

Yemine Geleceklerin Listeleri

Sitemizde yayınlanan PDF dökümanları açmak için bilgisayarınızda herhangi bir program yüklü değilse bu programları kullanabilirsiniz
 

Son Güncelleme 06/12/2016