ANA SAYFA           BAŞSAVCILIK           MAHKEMELER           İZMİR ADLİYE REHBERİ         NÖBET LİSTESİ  
 

 

 

T.C.
İZMİR ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

CEZA İNFAZ KURUMLARI İÇİN ALINACAK SÖZLEŞMELİ İNFAZ VE KORUMA MEMURU BAŞVURULARI SONUCU DÜZENLENEN ADAY TESPİT LİSTESİNE İLİŞKİN DUYURU

 

TÜM ADAYLARIN İLANI DETAYLI OLARAK İNCELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 20 bayan infaz ve koruma memuru alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan 100 bayan infaz ve koruma memuru adayının isimleri ile İzmir 3 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 20, İzmir 4 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 20 adet olmak üzere toplam 40 erkek infaz ve koruma memuru alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan 200 erkek infaz ve koruma memuru adayının isimleri ekte yayınlanmıştır.

Boy kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan adayların boy/kilo ölçüm tarihi ve saati ekte yayınlanan listede belirtilmiştir. Adayların belirtilen saatten 20 dk. önce İzmir Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanlığı önünde, aşağıda belirtilen gerekli belgeler ve T.C. Kimlik numaralarını gösterir kimlik belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra gelen adaylar ile gerekli belgeler ve kimlik belgesi yanında olmayan adayların boy/kilo ölçümü yapılmayacaktır.

Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır. İlgililere ilanen duyurulur. 20/01/2017

Adaylardan İstenen Belgeler

 • 4 Adet Fotoğraflı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu. Formların;
  • Anne, Baba, Kardeşlerin, varsa Eş ve Çocukların Doğum Yerleri ve Doğum Tarihleri Gün/Ay/Yıl formatında yazılmış
  • Açık adreslerin semt, ilçe ve il bilgilerinin net olarak doldurulmuş
  • Bilgisayarda doldurulmuş olması gerekmektedir.
 • 4 Adet Aile Bireylerini Gösterir Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • 4 Adet Cumhuriyet Başsavcılıklarından alınacak Arşiv Kayıtlı Sabıka Kaydı (E-Devletten alınan kayıtlar geçerli olmayacaktır.)
 • Eş durum dilekçesi
 • Erkekler için Askerlik Durumunu Gösterir Belge (Askerlik Şubeden alınacak, ıslak imzalı - mühürlü)

Not: Boy/kilo ölçümüne girmeye hak kazanan İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının, boy/kilo ölçümüne gelirken yukarıda belirtilen belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Adaylara resmi kurumlardan alınacak belgelerin tamamlanması için boy/kilo ölçümü sonrası gün içerisinde müsaade edilecektir.

 

Ekleri:


 

Sitemizde yayınlanan PDF dökümanları açmak için bilgisayarınızda herhangi bir program yüklü değilse bu programları kullanabilirsiniz