ANA SAYFA           BAŞSAVCILIK           MAHKEMELER           İZMİR ADLİYE REHBERİ         NÖBET LİSTESİ  
 

 

 

T.C.
İZMİR ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

CEZA İNFAZ KURUMLARI İÇİN ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONEL BAŞVURULARI SONUCU DÜZENLENEN ADAY TESPİT LİSTELERİNE İLİŞKİN DUYURU

 

1) Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu Adayları için

        İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 25 bayan infaz ve koruma memuru alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan 125 bayan infaz ve koruma memuru adayının isimleri ile İzmir 3 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 10, İzmir 4 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 10, İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu için 10, Menemen R Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu için 10, Menemen T Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu için 10 adet olmak üzere toplam 50 erkek infaz ve koruma memuru alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan 250 erkek infaz ve koruma memuru adayının isimleri ekte yayınlanmıştır.

        Boy kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan adayların boy/kilo ölçüm tarihi ve saati ekte yayınlanan listede belirtilmiştir. Adayların belirtilen saatten 20 dk. önce İzmir Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanlığı önünde, aşağıda belirtilen gerekli belgeler ve T.C. Kimlik numaralarını gösterir kimlik belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra gelen adaylar ile gerekli belgeler ve kimlik belgesi yanında olmayan adayların boy/kilo ölçümü yapılmayacaktır.

2) Sözleşmeli Şoför Adayları için

       İzmir Açık Ceza ve İnfaz Kurumu için 12 şoför alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve uygulama sınavına katılmaya hak kazanan 120 şoför adayının isimleri ekte yayınlanmıştır. Uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların belirtilen tarih ve saatten 30dk. önce İzmir Adliyesi Sosyal Tesisleri önünde hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra gelen adaylar ile kimlik belgeleri yanında olmayan adaylar uygulama sınavına alınmayacaktır.

       Sözlü sınava katılmaya hak kazanan şoför adaylarının aşağıda yer alan gerekli belgeleri en geç 28 Nisan 2016 tarihinde Komisyonumuzda olacak şekilde elden veya APS ile Komisyonumuza teslim etmeleri gerekmektedir.

3) Sözleşmeli Teknisyen Adayları için

       İzmir Açık Ceza ve İnfaz Kurumu ve Foça Açık Ceza ve İnfaz Kurumu için alınacak toplam 6 Teknisyen alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve uygulama sınavına katılmaya hak kazanan;

       İzmir Açık Ceza ve İnfaz Kurumu için;

  • 1 Bilgisayar Teknisyeni pozisyonu için 5 Adayın,
       Foça Açık Ceza ve İnfaz Kurumu için;
  • 1 Motor Teknisyeni pozisyonu için 5 Adayın,
  • 2 Hayvan Sağlığı Teknisyeni pozisyonu için 10 Adayın,
  • 2 Süt İşleme Teknisyeni pozisyonu için 10 Adayın
isimleri ekteki listelerde yayınlanmıştır. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların aşağıda yer alan gerekli belgeleri en geç 28 Nisan 2016 tarihinde Komisyonumuzda olacak şekilde elden veya APS ile Komisyonumuza teslim etmeleri gerekmektedir.

       Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
       İlgililere ilanen duyurulur. 22/04/2016

Adaylardan İstenen Belgeler

  • 4 Adet Fotoğraflı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bilgisayarda Doldurulmuş)
  • Erkek adaylar için Askerlik Durumunu gösterir belge

Not : Daha önce 13 Haziran 2016 olarak ilan edilen sözlü sınav tarihi, 16 Mayıs 2016 olarak değiştirilmiş olup, adayların çağırılacağı sözlü sınav tarihleri Komisyonumuzca ayrıca ilan edilecektir.

 

Ekleri:     

       1) Sözleşmeli Erkek İnfaz ve Koruma Memuru Aday Tespit Listesi
       2) Sözleşmeli Bayan İnfaz ve Koruma Memuru Aday Tespit Listesi
       3) Sözleşmeli Şoför Aday Tespit Listesi
       4) Sözleşmeli Bilgisayar Teknisyeni Aday Tespit Listesi
       5) Sözleşmeli Motor Teknisyeni Aday Tespit Listesi
       6) Sözleşmeli Hayvan Sağlığı Teknisyeni Aday Tespit Listesi
       7) Sözleşmeli Süt İşleme Teknisyeni Aday Tespit Listesi
       8) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu

 

Sitemizde yayınlanan PDF dökümanları açmak için bilgisayarınızda herhangi bir program yüklü değilse bu programları kullanabilirsiniz