ANA SAYFA           BAŞSAVCILIK           MAHKEMELER           İZMİR ADLİYE REHBERİ         NÖBET LİSTESİ  
 

 

 

T.C.
İZMİR ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU

KOMİSYON BAŞKANLIĞIMIZCA TÜM ZABIT KATİPLERİNİN KATILACAĞI KLAVYE UYGULAMASI TARİH VE SAATLERİNE İLİŞKİN DUYURUDUR

TÜM PERSONELİN İLANI DETAYLI OLARAK İNCELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

Komisyon Başkanlığımızca Tüm Kadrolu, Sözleşmeli ve Geçici Personel olarak yargı çevremizde görev yapan Zabıt Katiplerinin katılacağı Klavye Uygulamasının tarih ve saatlerini gösterir liste yayınlanmıştır(EK-1).

Klavye Uygulamasına katılacak olan personelimizin isimleri karşısında yer alan tarih ve saatten yarım saat önce İzmir Adliyesi Sosyal Tesisleri önünde, internetteki sistem üzerinden alınan sınav giriş belgesi ve resimli kurum kartı veya T.C. Kimlik numaralarını gösterir resimli kimlik belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Listede sehven ismi yer almamış olan personellerimiz de yukarıda belirtilen hususlara dikkat ederek en geç 1 Ekim 2017 Pazar günü Saat 12:00'a kadar klavye uygulamasına katılması gerekmektedir. Klavye uygulamasına girmeden önce adının listede yer almadığını görevli personele bildirmesi yeterli olacaktır.

Uzun süre raporlu olan, riskli hamilelik v.b. sağlık problemleri olanlar ve geçerli mazaretleri olanlar haricindeki unvanı Zabıt Katibi olan tüm personelimizin klavye uygulamasına katılımı zorunludur.

İlgililere ayrıca tebligat yapılmayacak olup ilanen duyurulur 30/09/2017.EKLER:

Sitemizde yayınlanan PDF dökümanları açmak için bilgisayarınızda herhangi bir program yüklü değilse bu programları kullanabilirsiniz
 

Son Güncelleme 30/09/2017