ANA SAYFA           BAŞSAVCILIK           MAHKEMELER           İZMİR ADLİYE REHBERİ         NÖBET LİSTESİ  
 

 

 

T.C.
İZMİR ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

CEZAEVLERİ İÇİN 3269 SAYILI UZMAN ERBAŞ KANUNA TABİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLANLARDAN SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI BAŞVURULARI SONUCU DÜZENLENEN ADAY TESPİT LİSTELERİNE İLİŞKİN DUYURU

 

TÜM ADAYLARIN İLANI DETAYLI OLARAK İNCELEMESİ GEREKMEKTEDİR.


        Ceza ve Tevkifevleri Genel müdürlüğünün 3269 Sayılı Uzman Erbaş Kanununa Tabi olarak çalışmış olanlardan sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memuru alımı ilanına istinaden Komisyonumuza başvuru yapan adaylar arasında şartları taşıyan ve boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan infaz ve koruma memuru adaylarının isimleri ekte yayınlanmıştır.

        Boy kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan adayların boy/kilo ölçüm tarihi ve saati ekte yayınlanan listede belirtilmiştir. Adayların belirtilen saatten 20 dk. önce İzmir Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanlığı önünde, aşağıda belirtilen gerekli belgeler ve T.C. Kimlik numaralarını gösterir kimlik belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra gelen adaylar ile gerekli belgeler ve kimlik belgesi yanında olmayan adayların boy/kilo ölçümü yapılmayacaktır.

       Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
       İlgililere ilanen duyurulur. 30/12/2016

Adaylardan İstenen Belgeler

  • 4 Adet Fotoğraflı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Anne, Baba, Kardeşlerin, varsa Eş ve Çocukların Doğum Tarihleri Gün/Ay/Yıl formatında, açık adreslerin semt, ilçe ve il bilgilerinin net bir bilgisayarda doldurulmuş olması gerekmektedir.)
  • 4 Adet Aile Bireylerini Gösterir Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • 4 Adet Cumhuriyet Başsavcılıklarından alınacak Arşiv Kayıtlı Sabıka Kaydı
  • Eş durum dilekçesi

Not: Boy/kilo ölçümüne girmeye hak kazanan İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının, boy/kilo ölçümüne gelirken yukarıda belirtilen belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

 

Ekleri:     

       1) Aday Tespit Listesi
       2) Red Olan Başvurulara Ait Karar
       3) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu
       4) Eş Durum Dilekçesi

 

Sitemizde yayınlanan PDF dökümanları açmak için bilgisayarınızda herhangi bir program yüklü değilse bu programları kullanabilirsiniz